Besplatna kontrola vida – Optometrist

Besplatna kontrola vida odnosi se na kontrolu vidne oštrine kod Optometriste i savjetovanje o pravilnoj uporabi naočala, kontaktnih leća te ostalih pomagala za vid.

Naručite se za Besplatna kontrola vida – Optometrist

Odustani     Spremi

Besplatnu kontrolu vida kod Optometriste možete obaviti u sljedećim poslovnicama

Beli Manastir

Trg slobode 33

Optika

+385 (0)31 701 760
pj045.belimanastir@ghetaldus.hr

Pon 8.00-16.00h
Uto 08:00-15:00
Sri 08:00-15:00
Čet 08:00-15:00
Pet 08:00-15:00
Sub 08:00-12:00

Prikaži na karti

Čakovec

Kralja Tomislava 14

Optika

+385 (0)40 312 200
pj115.cakovec.centar@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Daruvar

Trg kralja Tomislava 13

Optika

+385 (0)43 440 560
pj018.daruvar@ghetaldus.hr

Pon 12.00 - 19.00
Uto 09.00 - 17.00
Sri 12.00 - 19.00
Čet 09.00 - 17.00
Pet 09.00 - 17.00
Sub 09.00 - 14.00
Ned ZATVORENO

Prikaži na karti

Donja Bistra (Jablanovec)
WestGate Shopping City

Zaprešićka 2

Optika

+385 (0)1 5497 725
pj071.westgate@ghetaldus.hr

Pon-Pet 10:00-21:00
Sub 10:00-21:00
Ned 10:00-21:00

Prikaži na karti

Dubrovnik

Dr. Ante Starčevića 49

Optika

+385 (0)20 700 116
pj099.dubrovnik@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-20:00

Prikaži na karti

Đakovo
Kaufland

Franje Račkog 95

Optika

+385 (0)31 81 1 799
pj042.djakovo@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-20:00
Ned 08:00-13:00

Prikaži na karti

Ivanec

Trg hrvatskih Ivanovaca 9

Optika

+385 (0)42 782 340
pj063.ivanec@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-:19:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Karlovac
Kaufland

Trg hrvatskih branitelja 5

Optika

+385 (0)47 601 194
pj035.karlovac2@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-21:00
Ned 08:00-19:00

Prikaži na karti

Koprivnica
Kaufland

Ivana Česmičkog 26

Optika

+385 (0)48 493 500
pj109.kaufland.koprivnica@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-20:00
Ned 08:00-14:00

Prikaži na karti

Koprivnica

Florijanski trg 12

Optika

+385 (0)48 621 119
pj062.koprivnica@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-19:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Kutina

P. Krešimira IV br. 13

Optika

+385 (0)44 682 487
pj021.kutina@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-18:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Našice

Ulica kralja Zvonimira 11

Optika

+385 (0)31 617 405
pj044.nasice@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Novi Marof

Zagorska 10

Optika

+385 (0)42 611 104
pj060.novimarof@ghetaldus.hr

Pon 08:00-15:00
Uto 08:00-15:00
Sri 08:00-17:00
Čet 08:00-18:00
Pet 08:00-15:00

Prikaži na karti

Osijek

Trg b.Jelačića 27

Optika

+385 (0)31 501 977
pj041.donjigrad@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Osijek

Trg slobode 2

Optika

+385 (0)31 333 450
pj100.trgslobode@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Petrinja

Šenoina 6

Optika

+385 (0)44 815 104
pj023.petrinja@ghetaldus.hr

Pon 12:00-19:00
Uto 08:00-15:00
Sri 08:00-15:00
Čet 08:00-15:00
Pet 08:00-15:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Poreč

B. Milanovića 6

Optika

+385 (0)52 453 049
pj031.porec@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-20:00

Prikaži na karti

Poreč
Riva Mall

Rade Končara 1a

Optika

+385 (0)52 493 840
pj114.porec-rivamall@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08.00-22.00
Sub 08.00-22.00
Ned 08.00-22.00

Prikaži na karti

Požega

Republike Hrvatske 1

Optika

+385 (0)34 273 961
pj034.pozega@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Rijeka
ZTC

Zvonimirova ulica 3

Optika

+385 (0)51 490 920
pj113.rijeka-ztc@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Rovinj

Ul. Matteo Benussi bb

Optika

+385 (0)52 840 400
pj048.rovinj@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08.00-20.00
Sub 08:00-:13:00

Prikaži na karti

Rovinj

Matteo Benussi 4

Optika

+385 (0)52 25 52 54
pj117.rovinj3@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08.00-20.00
Sub 8.00-13.00

Prikaži na karti

Samobor

Ulica Ferde Livadića 6

Optika

+385 (0)1 6011 106
pj118.samobor2@ghetaldus.hr

Pon 13:00-20:00
Uto 13.00-20.00
Sri 13:00-20:00
Čet 13:00-20:00
Pet 13:00-20:00
Sub 09.00-14.00

Prikaži na karti

Sesvete
Kaufland

Bistrička 6

Optika

+385 (0)1 5566 594
pj106.kaufland.sesvete@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-21:00
Ned 09:00-19:00

Prikaži na karti

Sinj
Kaufland

Ulica Miljenka Buljana 5

Optika

+385 (0)21 545 490
pj122.kaufland.sinj@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-:20:00
Sub 08:00-:20:00
Ned 08:00-:20:00

Prikaži na karti

Sisak
Kaufland

Zagrebačka ulica 49a

Optika

+385 (0)44 400 848
pj108.kaufland.sisak@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-20:00
Ned 09:00-19:00

Prikaži na karti

Sisak

I. K. Sakcinskog 10

Optika

+385 (0)44 523 655
pj014.sisak@ghetaldus.hr

Pon-Pet 07:00-19:00
Sub 07:30-14:00

Prikaži na karti

Slavonski Brod

Trg pobjede 29

Optika

+385 (0)35 441 725
pj028.slbrod@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-19:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Split
Kaufland

114 brigade br. 6

Optika

+385 (0)21 564 160
pj111.kaufland.split@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-21:00
Ned 08:00-20:00

Prikaži na karti

Split
City Centar

Vukovarska 207

Optika

+385 (0)21 564 995
pj080.citycentarsplit@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Split

Marmontova 8

Optika

+385 (0)21 494 090
pj102.marmontova@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08.00-21.00
Sub 09.00-17.00

Prikaži na karti

Sv. Križ Začretje

Vrankovec 1

Optika

+385 (0)49 228 590
pj073.zacretje@ghetaldus.hr

Pon-Pet 10:00-20:00
Sub 10:00-20:00
Ned 10:00-20:00

Prikaži na karti

Šibenik
Kaufland

Vukovarska 10

Optika

+385 (0)22 247 970
pj107.kaufland.sibenik@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-21:00
Ned 09:00-20:00

Prikaži na karti

Šibenik

Ante Šupuka 10

Optika

+385 (0)22 335 278
pj076.sibenik@ghetaldus.hr

Pon ZATVORENO ZBOG PREUREĐENJA

Prikaži na karti

Šibenik
Dalmare Centar

Velimira Škorpika 23

Optika

+385 (0)22 336 707
pj077.sibenikdalmare@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Umag

Jadranska cesta br.22

Optika

Poliklinika

+385 (0)52 741 494
pj029.umag@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-:17:00
Sub 08.00-13.00

Prikaži na karti

Valpovo

Trg kralja Tomislava 16

Optika

+385 (0)31 651 885
pj043.valpovo@ghetaldus.hr

Pon 12:00-19:00
Uto 08:00-15:00
Sri 12:00-19:00
Čet 08:00-15:00
Pet 08:00-15:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Varaždin
Lumini centar

Grada Lipika 15

Optika

+385 (0)42 488 567
pj097.luminicentar@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Varaždin
Supernova

Optujska 171 A/B/C

Optika

+385 (0)42 488 900
pj120.supernova.varazdin@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-14:00

Prikaži na karti

Velika Gorica

Zagrebačka 12

Optika

+385 (0)1 5548 800
pj116.velikagorica2@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-14:00

Prikaži na karti

Vinkovci

H. Dietricha Genchera 2

Optika

+385 (0)32 332 404
pj019.vinkovci@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Zadar
Kaufland

Andrije Hebranga 2

Optika

+385 (0)23 299 094
pj104.kaufland.zadar@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-21:00
Ned 08:00-20:00

Prikaži na karti

Zadar
Supernova Zadar

Ul. Akcije Maslenica 1

Optika

+385 (0)23 501 112
pj125.supernova.zadar@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00 – 21:00
Sub 09:00 – 21:00
Ned 09:00 – 21:00

Prikaži na karti

Zagreb
Arena Centar

Ulica Vice Vukova 6

Optika

+385 (0)1 5535 271
pj081.arena@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Zagreb
Avenue Mall

Av. Dubrovnik 16

Optika

+385 (0)1 5558 662
pj092.avenuemallzg2@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-22:00
Sub 09:00-22:00
Ned 10:00-21:00

Prikaži na karti

Zagreb
Ban Centar

Augusta Cesarca 4

Optika

+385 (0)1 5510 803
pj098.bancentar@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 09:00-18:00

Prikaži na karti

Zagreb

Krešićeva 32

Optika

+385 (0)1 2316 852
pj032.borongaj@ghetaldus.hr

Pon-Pet 10:00-18:00

Prikaži na karti

Zagreb
City Centar

Jankomir 33

Optika

+385 (0)1 5496 935
pj065.ccwest@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Zagreb
City Centar

Slavonska avenija 11d

Optika

+385 (0)1 5559 081
pj089.cceast@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Zagreb
Garden Mall

Rudolfa Kolaka 14

Optika

+385 (0)1 5495 445
pj078.gardenmall@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Zagreb

Gajeva 2c

Optika

+385 (0)1 4812 899
pj001.gajeva@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-18:00

Prikaži na karti

Zagreb

Ilica 47

Optika

+385 (0)1 4846 727
pj002.ilica47@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-15:00

Prikaži na karti

Zagreb

Park prijateljstva b. b.

Optika

+385 (0)1 3830 084
pj011.jarun@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-15:00

Prikaži na karti

Zagreb
Kaufland Jankomir

Antuna Šoljana 43

Optika

+385 (0)1 6011 190
pj103.kaufland.jankomir@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-21:00
Ned 09:00-19:00

Prikaži na karti

Zagreb
Kaufland Sloboština

Zahradnikova 16a

Optika

+385 (0)1 6661 136
pj105.kaufland.slobostina@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-21:00
Ned 09:00-20:00

Prikaži na karti

Zagreb
KING CROSS

Velimira Škorpika 34

Optika

+385 (0)1 7001720
pj127.king.cross@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00 – 20:00

Prikaži na karti

Zagreb

Maksimirska 5

Optika

+385 (0)1 2311 948
pj003.maksimirska@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-15:00

Prikaži na karti

Zagreb

I. B. Mažuranić 52

Optika

+385 (0)1 3734 260
pj027.malesnica@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Zagreb

Ozaljska 146

Optika

+385 (0)1 3633 898
pj022.ozaljska@ghetaldus.hr

Pon 10:00-17:00
Uto 10:00-17:00
Sri 10:00-18:00
Čet 10:00-17:00
Pet 10:00-17:00
Sub 09:00-13:00

Prikaži na karti

Zagreb

Dubrava 221

Optika

+385 (0)1 2923 641
pj033.poljanice@ghetaldus.hr

Pon 08:00-16:00
Uto 14:00-20.00
Sri 14:00-20:00
Čet 08:00-16:00
Pet 08:00-16:00
Sub 08:00-12:00

Prikaži na karti

Zagreb

Savska 141

Optika

+385 (0)1 6055 047
pj047.savska@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08.00-20.00
Sub 08.00-13.00

Prikaži na karti

Zagreb

A. V. Holjevca bb

Optika

+385 (0)1 6554 289
pj007.siget@ghetaldus.hr

Pon-Pet 07:30 – 19:30
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Zagreb
Supernova Buzin

Avenija Većeslava Holjevca 62

Optika

+385 (0)1 5548 832
pj119.supernova.buzin@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Zagreb

Tratinska 62

Optika

+385 (0)1 3821 811
pj005.tratinska@ghetaldus.hr

Pon 08:00-:15:00
Uto 08:00-:15:00
Sri 13:00-20:00
Čet 13:00-20:00
Pet 08:00-15:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Zagreb

Vlaška 121/123

Optika

Outlet

+385 (0)1 4664 099
pj052.vlaska@ghetaldus.hr

Pon-Pet 07.30-19.30
Sub 08:00-:15:00

Prikaži na karti

Zagreb
Point shopping centar

Rudeška cesta 169A

+385 (0)1 5510 048
pj093.centarvrbani@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Zaprešić

Mihovila Krušlina 16

Optika

+385 (0)1 3394 257
pj110.zapresic@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-14:00

Prikaži na karti

Županja

Aleja matice hrvatske 12

Optika

+385 (0)32 493 450
pj074.zupanja@ghetaldus.hr

Pon 12:00-19:00
Uto 08:00-15:00
Sri 12:00-19:00
Čet 08:00-15:00
Pet 08:00-15:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Prijava korisnika

Naručite se za pregled

Obavezno polje.
Izričito se slažem s izjavom o povjerljivosti podataka i prihvaćam uvjete korištenja.

Odustani     Pošalji

Mrežna stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačiće upotrebljavamo kako bismo personalizirali sadržaj i oglase, omogućili značajke društvenih medija i analizirali promet. Isto tako, podatke o vašoj upotrebi naše web-lokacije dijelimo s partnerima za društvene medije, oglašavanje i analizu, a oni ih mogu kombinirati s drugim podacima koje ste im pružili ili koje su prikupili dok ste upotrebljavali njihove usluge. Nastavkom korištenja naših internetskih stranica vi prihvaćate našu upotrebu kolačića. Polica privatnosti.