Besplatna kontrola vida – Optometrist

Besplatna kontrola vida odnosi se na kontrolu vidne oštrine kod Optometriste i savjetovanje o pravilnoj uporabi naočala, kontaktnih leća te ostalih pomagala za vid.

Naručite se za Besplatna kontrola vida – Optometrist

Odustani     Spremi

Besplatnu kontrolu vida kod Optometriste možete obaviti u sljedećim poslovnicama

Beli Manastir

Trg slobode 33

Optika

+385 (0)31 701 760
pj045.belimanastir@ghetaldus.hr

Pon 08:00-16:00
Uto 08:00-15:00
Sri 08:00-15:00
Čet 08:00-15:00
Pet 08:00-15:00
Sub 08:00-12:00
Ned /

Prikaži na karti

Čakovec

Kralja Tomislava 14

Optika

+385 (0)40 312 200
pj115.cakovec.centar@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-13:00
Ned /

Prikaži na karti

Čakovec

Trgovački centar JUG Čakovec, Tomaša Goričanca 1

Optika

+38540493520 (dodatni tel +38540493521 )
pj130.cakovec.jug@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-20:00
Ned ZATVORENO

Prikaži na karti

Daruvar

Trg kralja Tomislava 13

Optika

+385 (0)43 440 560
pj018.daruvar@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00 – 19:00
Sub 08.00 – 13.00
Ned ZATVORENO

Prikaži na karti

Donja Bistra (Jablanovec)
WestGate Shopping City

Zaprešićka 2

Optika

+385 (0)1 5497 725
pj071.westgate@ghetaldus.hr

Pon-Pet 10:00-21:00
Sub 10:00-21:00
Ned 10:00-21:00

Prikaži na karti

Dubrovnik

Dr. Ante Starčevića 49

Optika

+385 (0)20 700 116
pj099.dubrovnik@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-15:00

Prikaži na karti

Đakovo
Kaufland

Franje Račkog 95

Optika

+385 (0)31 81 1 799
pj042.djakovo@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-20:00
Ned 08:00-13:00

Prikaži na karti

Ivanec

Trg hrvatskih Ivanovaca 9

Optika

+385 (0)42 782 340
pj063.ivanec@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-:19:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Karlovac
Kaufland

Trg hrvatskih branitelja 5

Optika

+385 (0)47 601 194
pj035.karlovac2@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-21:00
Ned 08:00-19:00

Prikaži na karti

Koprivnica
Kaufland

Ivana Česmičkog 26

Optika

+385 (0)48 493 500
pj109.kaufland.koprivnica@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-20:00
Ned 08:00-14:00

Prikaži na karti

Koprivnica

Florijanski trg 12

Optika

+385 (0)48 621 119
pj062.koprivnica@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-19:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Kutina

P. Krešimira IV br. 13

Optika

+385 (0)44 682 487
pj021.kutina@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-18:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Našice

Ulica kralja Zvonimira 11

Optika

+385 (0)31 617 405
pj044.nasice@ghetaldus.hr

Pon 13:00-20:00
Uto 08:00-20:00
Sri 08:00-20:00
Čet 08:00-15:00
Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Novi Marof

Zagorska 10

Optika

+385 (0)42 611 104
pj060.novimarof@ghetaldus.hr

Pon 08:00-15:00
Uto 08:00-15:00
Sri 08:00-17:00
Čet 08:00-18:00
Pet 08:00-15:00

Prikaži na karti

Osijek

Trg b.Jelačića 27

Optika

+385 (0)31 501 977
pj041.donjigrad@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Osijek

Trg slobode 2

Optika

+385 (0)31 333 450
pj100.trgslobode@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Petrinja

Šenoina 6

Optika

+385 (0)44 815 104
pj023.petrinja@ghetaldus.hr

Pon 12.00 – 19.00
Uto 08:00-15:00
Sri 08:00-15:00
Čet 08:00-15:00
Pet 08:00-15:00
Sub 08:00-13:00
Ned zatvoreno

Prikaži na karti

Poreč

B. Milanovića 6

Optika

+385 (0)52 453 049
pj031.porec@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-21:00

Prikaži na karti

Poreč
Riva Mall

Rade Končara 1a

Optika

+385 (0)52 493 840
pj114.porec-rivamall@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09.00-21.00
Sub 09.00-21.00
Ned 09.00-21.00

Prikaži na karti

Požega

Republike Hrvatske 1

Optika

+385 (0)34 273 961
pj034.pozega@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Rijeka
ZTC

Zvonimirova ulica 3

Optika

+385 (0)51 490 920
pj113.rijeka-ztc@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Rovinj

Ul. Matteo Benussi bb

Optika

+385 (0)52 840 400
pj048.rovinj@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-19:00
Sub 08:00-:13:00

Prikaži na karti

Rovinj

Matteo Benussi 4

Optika

+385 (0)52 25 52 54
pj117.rovinj3@ghetaldus.hr

Pon 08:00-16:00
Uto 12:00-21:00
Sri 08:00-16:00
Čet 12:00-21:00
Pet 08:00-16:00
Sub 08.00-18.00
Ned zatvoreno

Prikaži na karti

Samobor

Ulica Ferde Livadića 6

Optika

+385 (0)1 6011 106
pj118.samobor2@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08.00-14.00

Prikaži na karti

Sesvete
Kaufland

Bistrička 6

Optika

+385 (0)1 5566 594
pj106.kaufland.sesvete@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-21:00
Ned 09:00-19:00

Prikaži na karti

Sinj
Kaufland

Ulica Miljenka Buljana 5

Optika

+385 (0)21 545 490
pj122.kaufland.sinj@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-:20:00
Sub 08:00-:20:00
Ned 08:00-:20:00

Prikaži na karti

Sisak
Kaufland

Zagrebačka ulica 49a

Optika

+385 (0)44 400 848
pj108.kaufland.sisak@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-20:00
Ned 09:00-19:00

Prikaži na karti

Sisak

I. K. Sakcinskog 10

Optika

+385 (0)44 523 655
pj014.sisak@ghetaldus.hr

Pon-Pet 07:00-19:00
Sub 07:30-14:00
Ned zatvoreno

Prikaži na karti

Slavonski Brod

Trg pobjede 29

Optika

+385 (0)35 441 725
pj028.slbrod@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-19:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Split
Kaufland

114 brigade br. 6

Optika

+385 (0)21 564 160
pj111.kaufland.split@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-21:00
Ned 08:00-20:00

Prikaži na karti

Split
City Centar

Vukovarska 207

Optika

+385 (0)21 564 995
pj080.citycentarsplit@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Sv. Križ Začretje

Vrankovec 1

Optika

+385 (0)49 228 590
pj073.zacretje@ghetaldus.hr

Pon-Pet 10:00-20:00
Sub 10:00-20:00
Ned 10:00-20:00

Prikaži na karti

Šibenik
Kaufland

Vukovarska 10

Optika

+385 (0)22 247 970
pj107.kaufland.sibenik@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-21:00
Ned 09:00-20:00

Prikaži na karti

Šibenik

Ante Šupuka 10

Optika

+385 (0)22 335 278
pj076.sibenik@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 10:00 – 20:00

Prikaži na karti

Šibenik
Dalmare Centar

Velimira Škorpika 23

Optika

+385 (0)22 336 707
pj077.sibenikdalmare@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 10:00-20:00

Prikaži na karti

Umag

Jadranska cesta br.22

Optika

+385 (0)52 741 494
pj029.umag@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00:20:00
Sub 08.00-15.00

Prikaži na karti

Valpovo

Trg kralja Tomislava 16

Optika

+385 (0)31 651 885
pj043.valpovo@ghetaldus.hr

Pon 11:00-19:00
Uto 07:00-15:00
Sri 11:00-19:00
Čet 07:00-15:00
Pet 07:00-15:00
Sub zatvoreno
Ned zatvoreno

Prikaži na karti

Varaždin
Lumini centar

Grada Lipika 15

Optika

+385 (0)42 488 567
pj097.luminicentar@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Varaždin
Supernova

Optujska 171 A/B/C

Optika

+385 (0)42 488 900
pj120.supernova.varazdin@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-14:00

Prikaži na karti

Velika Gorica

Zagrebačka 12

Optika

+385 (0)1 5548 800
pj116.velikagorica2@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-14:00

Prikaži na karti

Vinkovci

H. Dietricha Genchera 2

Optika

+385 (0)32 332 404
pj019.vinkovci@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Zadar
Kaufland

Andrije Hebranga 2

Optika

+385 (0)23 299 094
pj104.kaufland.zadar@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-21:00
Ned 08:00-20:00

Prikaži na karti

Zadar
Supernova Zadar

Ul. Akcije Maslenica 1

Optika

+385 (0)23 501 112
pj125.supernova.zadar@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00 – 21:00
Sub 09:00 – 21:00
Ned 09:00 – 21:00

Prikaži na karti

Zagreb
Arena Centar

Ulica Vice Vukova 6

Optika

+385 (0)1 5535 271
pj081.arena@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Zagreb
Avenue Mall

Av. Dubrovnik 16

Optika

+385 (0)1 5558 662
pj092.avenuemallzg2@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-22:00
Sub 09:00-22:00
Ned 10:00-21:00

Prikaži na karti

Zagreb
Centar - Ban Centar

Augusta Cesarca 4

Optika

+385 (0)1 5510 803
pj098.bancentar@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 09:00-18:00

Prikaži na karti

Zagreb
City Centar West

Jankomir 33

Optika

+385 (0)1 5496 935
pj065.ccwest@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Zagreb
City Centar East

Slavonska avenija 11d

Optika

+385 (0)1 5559 081
pj089.cceast@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Zagreb
Dubrava - Garden Mall

Rudolfa Kolaka 14

Optika

+385 (0)1 5495 445
pj078.gardenmall@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Zagreb
Dubrava

Avenija Dubrava 47, 10 000 Zagreb

Optika

01/4100-080
pj131.dubrava2@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08.00-15.00
Ned zatvoreno

Prikaži na karti

Zagreb
Centar

Gajeva 2c

Optika

+385 (0)1 4812 899
pj001.gajeva@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-18:00

Prikaži na karti

Zagreb
Centar

Ilica 47

Optika

+385 (0)1 4846 727
pj002.ilica47@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-15:00

Prikaži na karti

Zagreb
Jarun

Park prijateljstva b. b.

Optika

+385 (0)1 3830 084
pj011.jarun@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-15:00

Prikaži na karti

Zagreb
Jankomir - Kaufland

Antuna Šoljana 43

Optika

+385 (0)1 6011 190
pj103.kaufland.jankomir@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-21:00
Sub 08:00-21:00
Ned 09:00-19:00

Prikaži na karti

Zagreb
King Cross

Velimira Škorpika 34

Optika

+385 (0)1 7001720
pj127.king.cross@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00 – 20:00

Prikaži na karti

Zagreb
Centar

Maksimirska 5

Optika

+385 (0)1 2311 948
pj003.maksimirska@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-15:00

Prikaži na karti

Zagreb
Malešnica

I. B. Mažuranić 52

Optika

+385 (0)1 3734 260
pj027.malesnica@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Zagreb
Trešnjevka

Ozaljska 146

Optika

+385 (0)1 3633 898
pj022.ozaljska@ghetaldus.hr

Pon PRIVREMENO ZATVORENO

Prikaži na karti

Zagreb
Centar

Savska 141

Optika

+385 (0)1 6055 047
pj047.savska@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08.00-20.00
Sub 08.00-13.00

Prikaži na karti

Zagreb
Siget

A. V. Holjevca bb

Optika

+385 (0)1 6554 289
pj007.siget@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00 – 20:00
Sub 08:00-14:00

Prikaži na karti

Zagreb
Buzin - Supernova

Avenija Većeslava Holjevca 62

Optika

+385 (0)1 5548 832
pj119.supernova.buzin@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Zagreb
Centar

Vlaška 121/123

Optika

Outlet

+385 (0)1 4664 099
pj052.vlaska@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-:15:00

Prikaži na karti

Zagreb
Point Shopping Centar

Rudeška cesta 169A

+385 (0)1 5510 048
pj093.centarvrbani@ghetaldus.hr

Pon-Pet 09:00-21:00
Sub 09:00-21:00
Ned 09:00-21:00

Prikaži na karti

Zaprešić

Mihovila Krušlina 16

Optika

+385 (0)1 3394 257
pj110.zapresic@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 08:00-14:00

Prikaži na karti

Županja

Aleja matice hrvatske 12

Optika

+385 (0)32 493 450
pj074.zupanja@ghetaldus.hr

Pon 12:00-19:00
Uto 08:00-15:00
Sri 12:00-19:00
Čet 08:00-15:00
Pet 08:00-15:00
Sub 08:00-13:00

Prikaži na karti

Prijava korisnika

Naručite se u Poliklinici Ghetaldus

Obavezno polje.
Izričito se slažem s izjavom o povjerljivosti podataka i prihvaćam uvjete korištenja.

Odustani     Pošalji

Naručite se za besplatni pregled vida u Ghetaldus Optici

Obavezno polje.
Izričito se slažem s izjavom o povjerljivosti podataka i prihvaćam uvjete korištenja.

Odustani     Pošalji

Mrežna stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačiće upotrebljavamo kako bismo personalizirali sadržaj i oglase, omogućili značajke društvenih medija i analizirali promet. Isto tako, podatke o vašoj upotrebi naše web-lokacije dijelimo s partnerima za društvene medije, oglašavanje i analizu, a oni ih mogu kombinirati s drugim podacima koje ste im pružili ili koje su prikupili dok ste upotrebljavali njihove usluge. Nastavkom korištenja naših internetskih stranica vi prihvaćate našu upotrebu kolačića. Polica privatnosti.

Pretplatite se na naš Newsletter

Budite prvi koji će saznati o ekskluzivnim ponudama, novim uslugama i još mnogo toga.

Unesite ispravnu Email adresu.
Izričito se slažem da želim primati GHETALDUS newsletter, znam da mogu lako otkazati pretplatu u bilo kojem trenutku i prihvaćam izjavu o povjerljivosti podataka.