Pregled za kontaktne leće

Pregled za kontaktne leće uključuje:

  • Oftalmološku anamnezu
  • Autokeratorefraktometriju
  • Određivanje refrakcijskog statusa oka i zakrivljenosti rožnice
  • Biomikroskopiju i pregled očne pozadine oka
  • Fitanje mekih i polutvrdih kontaktnih leća
  • Edukaciju o nošenju i održavanju kontaktnih leća

Naručite se za Pregled za kontaktne leće

Odustani     Spremi

Preglede za kontaktne leće možete obaviti u sljedećim poslovnicama

Bjelovar

F. Supila 8a

Poliklinika

+385 (0)43 244 296
pj013.bjelovar@ghetaldus.hr

Pon-Pet Prema dogovoru

Prikaži na karti

Čakovec

Kralja Tomislava 14

Poliklinika

+385 (0)40 312 200
pj115.cakovec.centar@ghetaldus.hr

Pon-Pet Prema dogovoru

Prikaži na karti

Daruvar

Trg kralja Tomislava 13

Poliklinika

+385 (0)43 440 560
pj018.daruvar@ghetaldus.hr

Pon-Pet Prema dogovoru

Prikaži na karti

Dubrovnik

Dr. Ante Starčevića 24

Poliklinika

+385 (0)20 700 116
pj099.atlantcentar@ghetaldus.hr

Pon-Pet Prema dogovoru

Prikaži na karti

Karlovac

I. Kukuljevića 1

Poliklinika

+385 (0)47 601 412
pj017.karlovac@ghetaldus.hr

Pon 13:00-20:00
Uto 08:00-15:00
Sri 08:00-15:00
Čet 08:00-15:00
Pet 08:00-15:00

Prikaži na karti

Karlovac
Kaufland

Trg hrvatskih branitelja 5

Poliklinika

+385 (0)47 601 194
pj035.karlovac2@ghetaldus.hr

Čet 14:30-17:30

Prikaži na karti

Koprivnica

Poliklinika

+385 (0)48 621 119
pj062.koprivnica@ghetaldus.hr

Pon-Pet Prema dogovoru

Prikaži na karti

Kutina

P. Krešimira IV br. 13

Poliklinika

+385 (0)44 682 487
pj021.kutina@ghetaldus.hr

Pon-Pet Prema dogovoru

Prikaži na karti

Našice

Trg kralja Zvonimira 11

Poliklinika

+385 (0)31 617 405
pj044.nasice@ghetaldus.hr

Pon-Pet Prema dogovoru

Prikaži na karti

Nova Gradiška

Slavonskih graničara 34

Poliklinika

+385 (0)35 362 101
pj016.novagradiska@ghetaldus.hr

Pon-Pet Prema dogovoru

Prikaži na karti

Opatija

Trg Vladimira Gortana 4/4

Poliklinika

+385 (0)51 272 595
pj030.opatija@ghetaldus.hr

Pon 12:00-19:00
Uto 08:00-15:00
Sri 12:00-19:00
Čet 08:00-15:00
Pet 08:00-15:00

Prikaži na karti

Osijek

Trg slobode 2

Poliklinika

+385 (0)31 333 451
pj100.trgslobode@ghetaldus.hr

Pon-Pet Prema dogovoru

Prikaži na karti

Osijek

Hrvatske Republike 43

Poliklinika

+385 (0)31 214 831
pj046.cibalija@ghetaldus.hr

Pon-Pet Prema dogovoru

Prikaži na karti

Poreč

B. Milanovića 6

Poliklinika

+385 (0)52 428 548
pj031.porec@ghetaldus.hr

Pon 12:00-19:00
Uto 08:00-15:00
Sri 08:00-15:00
Čet 12:00-19:00
Pet 08:00-15:00

Prikaži na karti

Požega

Republike Hrvatske 1

Poliklinika

+385 (0)34 273 961
pj034.pozega@ghetaldus.hr

Pon-Pet Prema dogovoru

Prikaži na karti

Rijeka
Tower Centar

Janka Polića Kamova 81a

Poliklinika

+385 (0)51 422 188
pj066.rijeka@ghetaldus.hr

Pon 13:00-20:00
Uto 13:00-20:00
Sri 09:00-16:00
Čet 13:00-20:00
Pet 09:00-16:00

Prikaži na karti

Sesvete
Kaufland

Bistrička 6

Poliklinika

+385 (0)1 5566 594
pj106.kaufland.sesvete@ghetaldus.hr

Uto 15:00-19:00
Čet 08:00-15:00

Prikaži na karti

Sisak

I. K. Sakcinskog 10

Poliklinika

+385 (0)44 5246 31
pj014.sisak@ghetaldus.hr

Pon 12:00-19:00
Uto 08:00-15:00
Sri 08:00-15:00
Čet 08:00-15:00
Pet 08:00-15:00

Prikaži na karti

Slavonski Brod

Trg pobjede 29

Poliklinika

+385 (0)35 444 363
pj028.slbrod@ghetaldus.hr

Pon-Pet Prema dogovoru

Prikaži na karti

Split

Trg braće Radića 10

Poliklinika

+385 (0)21 440 044
pj085.split@ghetaldus.hr

Uto 09:00-12:00, 16:30-19:30
Sri 16:30-19:30
Čet 09:00-:12:00

Prikaži na karti

Umag

Jadranska cesta br.22

Poliklinika

+385 (0)52 720 966
pj029.umag@ghetaldus.hr

Pon-Pet Prema dogovoru

Prikaži na karti

Varaždin

Ljudevita Gaja 15

Poliklinika

+385 (0)42 493 837
pj061.varazdin@ghetaldus.hr

Pon 13:00-20:00
Uto 08:00-15:00
Sri 13:00-20:00
Čet 08:00-15:00
Pet 13:00-20:00

Prikaži na karti

Velika Gorica

Trg Petra Krešimira IV br. 4

Poliklinika

+385 (0)1 6216 946
pj037.velikagorica@ghetaldus.hr

Pon 08:00-15:00
Uto 12:00-19:00
Sri 08:00-15:00
Čet 08:00-15:00
Pet 08:00-15:00

Prikaži na karti

Vinkovci

H. Dietricha Genchera 2

Poliklinika

+385 (0)32 332 780
pj019.vinkovci@ghetaldus.hr

Pon-Pet Prema dogovoru

Prikaži na karti

Zadar

Murvička 1

Poliklinika

+385 (0)23 494 800
pj070.zadar@ghetaldus.hr

Pon 08:00-15:00
Uto 12:00-19:00
Sri 12:00-19:00
Čet 12:00-19:00
Pet 12:00-19:00

Prikaži na karti

Zagreb
Ban Centar

Augusta Cesarca 4

Poliklinika

+385 (0)1 5510 803
pj098.bancentar@ghetaldus.hr

Pon 13:00-15:00
Uto 16:00-19:00
Sri 16:00-19:00
Čet 12:00-15:00
Pet 08:00-11:00

Prikaži na karti

Zagreb
Garden Mall

Oporovečka 14

Poliklinika

+385 (0)1 5495 445
pj078.gardenmall@ghetaldus.hr

Pon 16:00-19:00
Uto 16:00-19:00
Sri 16:00-19:00
Čet 16:00-19:00

Prikaži na karti

Zagreb

Gajeva 2c

Poliklinika

+385 (0)1 5545 304
pj001.gajeva@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00
Sub 09:30-13:30

Prikaži na karti

Zagreb

Ilica 47

Poliklinika

+385 (0)1 4846 727
pj002.ilica47@ghetaldus.hr

Uto 15:30-18:30
Čet 10:00-13:30

Zagreb

Park prijateljstva b. b.

Poliklinika

+385 (0)1 3830 084
pj011.jarun@ghetaldus.hr

Pon 08:00-15:00
Čet 12:00-19:00

Prikaži na karti

Zagreb

Ozaljska 146

Poliklinika

+385 (0)1 3691 088
pj022.ozaljska@ghetaldus.hr

Sri 14:00-18:00
Pet 10:00-14:00

Prikaži na karti

Zagreb

A. V. Holjevca bb

Poliklinika

+385 (0)1 6547 072
pj007.siget@ghetaldus.hr

Pon-Pet 08:00-20:00

Prikaži na karti

Zagreb

Trg b. J. Jelačića 15/1

Poliklinika

+385 (0)1 4870 384
pj009.trgbj@ghetaldus.hr

Pon 11:00-15:00
Uto 08:00-13:00
Sri 15:00-19:00
Pet 11:00-15:00

Prikaži na karti

Zagreb

Trg Nikole Šubića Zrinskog 16

Poliklinika

+385 (0)1 5552 723
pj084.zrinjevac@ghetaldus.hr

Pon 16:00-19:00
Sri 12:00-19:00
Pet 08:00-15:00

Prikaži na karti

Zaprešić

Mihovila Krušlina 16

Poliklinika

+385 (0)1 3394 258
pj110.zapresic@ghetaldus.hr

Pon 12:00-19:00
Uto 08:00-15:00
Sri 08:00-15:00
Pet 08:00-15:00

Prikaži na karti

Prijava korisnika

Naručite se za pregled u Poliklinici Ghetaldus

Izričito se slažem s izjavom o povjerljivosti podataka i prihvaćam uvjete korištenja.

Odustani     Pošalji

Mrežna stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačiće upotrebljavamo kako bismo personalizirali sadržaj i oglase, omogućili značajke društvenih medija i analizirali promet. Isto tako, podatke o vašoj upotrebi naše web-lokacije dijelimo s partnerima za društvene medije, oglašavanje i analizu, a oni ih mogu kombinirati s drugim podacima koje ste im pružili ili koje su prikupili dok ste upotrebljavali njihove usluge. Nastavkom korištenja naših internetskih stranica vi prihvaćate našu upotrebu kolačića. Polica privatnosti.